برنامه ها
شروع کنیم
برنامه تمرینی
برنامه تمرینی زیر نظر دکتر صادق هاشمی، دارای لوح افتخار از رئیس فدراسیون جهانی به پاس تلاش های بی وقفه در تناسب اندام و فیتنس در دنیا و همچنین مدرس بین المللی فدراسیون جهانی و Master مربیگری با سابقه 15 ساله مربیگری و 10 ساله تدریس به مربیان و داوران این حوزه در کشور و اولین داور بین المللی فیتنس چلنج جمهوری اسلامی ایران می باشد. این برنامه ها پس از آنالیز اولیه مطابق اهداف فرد بر طبق اصول منطبق بر منابع نوین آمریکایی تنظیم می گردد و متقاضیان عزیز را به هدف خودشان می رساند.
برنامه ترکیبی
برنامه ترکیبی با توجه به نام آن٬ ترکیبی از ۲ توصیه غذایی و تمرینی می باشد و بدین معناست که علاوه بر داشتن توصیه غذایی مطابق سبک زندگی و رژيم شما٬ دارای برنامه تمرینی مطابق اصول نوین آمریکایی نیز می باشد. هدف از این نوع برنامه رسیدن به یک برنامه کامل که شامل هر دو برنامه های ذکر شده می باشد. بدین ترتیب ورزشکار هم به وزن دلخواه خود می رسد و از طرفی نیز به اهداف تمرینی خود نیز می رسند
برنامه منعطف
خیلی از افراد این روز ها بسیار سخت و تقریبا نشد است، برای این افراد که روزانه با غذاهای متنوعی مواجه می شوند و اصلا آمادگی ذهنی رعایت رژیم ها رو ندارند بدون شک رژیم برنامه های منعطف پیشنهاد می شود، سبک کاری در این رژیم به این صورت است که افراد وعده های مصرفی خود را در اپلیکیشن وارد می کنند و اپلیکیشن پس از آنالیز آن غذاها پیشنهاداتی را برای وعده های بعدی ولی با آنالیز بسیار حرفه ای فرد که بر اساس سوالات پرسیده شده از او صورت گرفته است می دهد. از این رو اگر فرد بتواند خودش را به رعایت اون موارد پیشنهادی نزدیک کند، بدون اینکه نیاز باشد دغدغه رعایت کردن یک رژیم از روی کاغذ را داشته باشد می تواند برنامه منعطف را امتحان کند. حتی کسانی که برنامه های غذایی معمولی دارند شاید در برهه ای امکان رعایت آن برنامه ها نباشد آن ها هم می توانند به سراغ این برنامه های غذایی منعطف بیایند و راحت تر به هدف خودشان برسند.
ویزیت حضوری
افرادی که تمایل دارند تا با متخصصان رجیمی به صورت حضوری ملاقات کنند و مدت زمان بیشتری به مشاوره آن ها و همچنین آنالیز بدن آن ها با دستگاه آنالیز صورت میگیرد میتوانند به صورت حضوری به مرکز مشاوره رجیمی مراجعه کنند.قبل از مراجعه باید با شماره تلفن 86086175 و یا 09354889596 تماس گرفته شود و از تنظیم وقت اطمینان حاصل گردد.